Popis objektu


UBYTOVACÍ KAPACITA:


9 lůžek + 3 přistýlky

 

MÍSTNOSTI A JEJICH VYBAVENÍ:


1. LOŽNICE

5lůžkový pokoj

manželská dvoupostel s nočními stolky a lampičkami, palanda a samostatná postel, 2 komody se čtyřmi zásuvkami, šatní stojan pro pověšení oděvů na ramínka s možností závěsných látkových poliček, rádio, odpadkový koš

 

2. LOŽNICE

4lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky

3lůžková palanda s nočním stolkem a lampičkou, postel s možností rozložení a využití 1 přistýlky, 2 skříně, stolek s židlemi, rádio, odpadkový koš

 

OBÝVACÍ POKOJ:

Rozkládací gauč s možností využití 2 přistýlek, 4 křesla, konferenční stolek, skříň, obývací stěna s barevnou TV.

 

KUCHYŇ:

Kuchyňská linka se základním vybavením (sklenice, hrnky, talíře, hrnce, pánve, příbory atd.), plynový sporák, elektrická trouba, mikrovlnka, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, stůl, židle a televizor.

 

KOUPELNA a WC:

Vana se sprchou, umyvadlo, odkládací poličky, splachovací WC.

K dispozici automatická pračka.

 

ZAHRADA:

Zahrada s venkovním posezením se zahradním nábytkem, slunečníkem a grilem.

Chalupa má vlastní kruhový bazén o rozměrech 3,66 x 0,91 m.

Nejmenším hostům nabízíme dětské "hřiště" s prolézačkami a pískovištěm.

 

PES

Možno s sebou vzít po dohodě s majitelem za 400,- Kč / týden.

Nutno však vzít na vědomí, že objekt není oplocen a tudíž je možnost útěku psa. V objektu se také nachází zahrada s výběhem pro ovce. Vzhledem k oběma skutečnostem prosíme - v zájmu všech 3 stran (ovcí, majitele objektu i majitele psa) - pokud Váš mazlíček není disciplinovaný a poslušný, raději ho s sebou neberte. Děkujeme za pochopení.

 

JINÁ UPOZORNĚNÍ a DOPORUČENÍ:

 

V objektu, mimo venkovní prostory, je zakázáno kouřit!

 

Do pokojů, kde jsou položeny koberce, se ZOUVÁ! Do ostatních místností, kde je dlažba a linoleum, doporučujeme vzít si domácí obuv. 

 

V sousedství a části objektu se nachází majitel, berte prosím na vědomí jeho občasný pohyb v okolí. Vaše soukromí tím však není narušeno! Majitel rozhodně nevstupuje do prostor Vašeho ubytování a nevyužívá zahradu. Pokud už se v objektu majitel objeví, tak jen projde zahradou, pozdraví Vás a zeptá se Vás, jestli je vše s ubytováním a Vašim pobytem v pořádku :-) Přátelsky se navzájem respektujeme.


Přidáno: 08.06.2017 15:20